Dodaj
Tytuł sekcji
Przesuń Usuń

Rektor

dr Roman Fulneczek

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail roman.fulneczek@handlowa.eu

pokój 3/10

Przesuń Usuń

prorektor

dr Marta Drozdowska

tel. +48 71 333 11 16

e-mail marta.drozdowska@handlowa.eu

pokój 3/9

Przesuń Usuń

Dziekan

dr inż. Halina Węgrzyn

tel.+48 71 333 11 30
e-mail halina.wegrzyn@handlowa.eu


Czw. 9:00-10:00
(istnieje możliwość spotkania w innym terminie, po wcześniejszym kontakcie email)

pokój 2/2

Przesuń Usuń

proDZIEKAN ds. studenckich

dr Agnieszka Faron 

tel. +48 71 333 11 46 

e-mail

agnieszka.faron@handlowa.eu

Dyżur

piątek 12:45-14:45

(istnieje możliwość spotkania w innym terminie, po wcześniejszym kontakcie email)

pokój 2/5

Przesuń Usuń

Rektorat

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail rektorat@handlowa.eu

pokój 3/8
Pon. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Dziekanat

Joanna Siwek

Kierownik Centrum Obsługi Studentów

tel.+48 71 333 11 17
e-mail joanna.siwek@handlowa.eu

 

Dziekanat

e-mail dziekanat@handlowa.eu

Tetiana Barabash

email tetiana.barabash@handlowa.eu

Edyta Garbal

e-mail edyta.garbal@handlowa.eu

tel. +48 71 333 11 17

 

pok. 2/1

godziny pracy

Wt.-Czw. 09:00-13:00

Soboty 07:30-15:30

Przesuń Usuń

Rekrutacja

Julia Vakula

Kierownik Biura Rekrutacji


e-mail julia.vakula@handlowa.eu

pokój 1/2
Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Rekrutacja

Mateusz Wróbel

tel.+48 71 333 11 07
e-mail rekrutacja@handlowa.eu

pokój 1/3

Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Rekrutacja obywateli Ukrainy, Białorusi, Rosji:

tel.+48 71 333 11 18

e-mail admission@handlowa.eu

Viktoriia Barabash 

viktoriia.barabash@handlowa.eu 

pokój 1/2

Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Organizacja Zajęć Dydaktycznych

Anna Winiarska

Kierownik Biura Dydaktyki

tel.+48 71 333 11 14
e-mail anna.winiarska@handlowa.eu

pokój 2/9
Wt. — Czw. 9:00 — 15:00

 

Izabela Tatuśko

tel. +48 71 333 11 21

e-mail izabela.tatusko@handlowa.eu

pokój 2/15
Pn. — Pt. 9:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Kwestura

Justyna Kudyba
Kwestor
tel.+48 71 333 11 05

Aldona Sabiniarz 
p.o. Kwestora
tel.+48 71 333 11 05
aldona.sabiniarz@handlowa.eu

Monika Pokora-Cukrowicz
Specjalista ds. księgowych
monika.pokora-cukrowicz@handlowa.eu

pokój 3/11
Wt. — Czw. 10:00 — 14:00

Przesuń Usuń

Biblioteka

Anita Baraniecka-Kozakiewicz

tel.+48 71 333 11 10
e-mail biblioteka@handlowa.eu

pokój 0/19
Wt. — Czw. 8:00 — 16:00
Sb. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Dział Informatyki

Sergiusz Leśko

tel.+48 71 333 11 06
e-mail admin@handlowa.eu

 

Nazar Khoma

tel. +48 537 188 927

 

pokój 0/24

Przesuń Usuń

Kadry

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
e-mail marta.kaczmarek@handlowa.eu

pokój 3/8
Pn. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Biuro Współpracy z Zagranicą - Erasmus

Paulina Hejdukowska

e-mail erasmus@handlowa.eu

Wt: 15:00 - 17:00
Czw: 11:00 - 15:00

 

dr Barbara Kobzarska-Bar

e-mail: barbara.kobzarska-bar@handlowa.eu

Pn: 14:30 - 16:30
Wt: 12:30 - 14:30

 

pokój 2/18

tel. +48 71 333 11 15

Przesuń Usuń

Międzynarodowe Centrum Studiów MBA

dr Aneta Szymańska- Dyrektor Programu MBA

tel.+48 71 333 11 11
e-mail aneta.szymanska@handlowa.eu
pokój 3/4

 

Anna Sikucińska

Koordynator Programu MBA

tel.+48 71 333 11 11
e-mail anna.sikucinska@handlowa.eu
pokój 1/3

 

Patrycja Korneluk

Koordynator Studiów podyplomowych i MBA

tel.+48 71 333 11 33
e-mail patrycja.korneluk@handlowa.eu 

e-mail mba@handlowa.eu

 pokój 2/1

Przesuń Usuń

Centrum Studiów PODYPLOMOWYCH

Mariusz Żebrowski

Dyrektor Studiów Podyplomowych

tel.+48 71 333 11 04

e-mail:
mariusz.zebrowski@handlowa.eu
pokój 3/12

 

Patrycja Korneluk

Koordynator Studiów podyplomowych i MBA

tel.+48 71 333 11 33

e-mail podyplomowe@handlowa.eu

e-mail patrycja.korneluk@handlowa.eu

pokój 2/1

 

 

Przesuń Usuń

Dyrektor organizacji i rozwoju uczelni

Katarzyna Gryboś-Noga

e-mail:
katarzyna.grybos-noga@handlowa.eu

tel. +48 71 333 11 37
pokój 3/6

Przesuń Usuń

Marketing

Ula Jagielnicka
Kierownik marketingu

tel.+48 71 333 11 35
e-mail ula.jagielnicka@handlowa.eu
 

Damian Sosnowski
zapytania ofertowe, współpraca z partnerami zewnętrznymi, promocja

tel.+48 71 333 11 32
e-mail damian.sosnowski@handlowa.eu
e-mail marketing@handlowa.eu

pokój 3/7
Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Biuro Karier

Pracownik Biura Karier

e-mail biuro-karier@handlowa.eu

tel.+48 71 333 11 03

Krzysztof Piłat
Doradca ds. przedsiębiorczości

e-mail:krzysztof.pilat@hanlowa.eu

Kamila Pihur
Doradca zawodowy

e-mail:kamila.pihur@handlowa.eu

pokój 2/6

Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Znajdź nas na FB!

https://www.facebook.com/BiuroKarierWSH/

Przesuń Usuń

PROJEKTY: „MENADŻER NA STAŻU” i  „WROCŁAWSKA UCZELNIA PRZYSZŁOŚCI – KOMPLEKSOWY PROGRAM PODNIESIENIA JAKOŚCI ZARZĄDZANIA PROCESEM KSZTAŁCENIA I JAKOŚCI NAUCZANIA W WYŻSZEJ SZKOLE HANDLOWEJ WE WROCŁAWIU”

Marcin Szymkowiak

Kierownik Projektów

e-mail: marcin.szymkowiak@handlowa.eu

tel.:  +48 71 333 11 03

pokój 2/6

Przesuń Usuń

Katedra Zarządzania, FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI

tel.+48 71 333 11 26
tel.+48 71 333 11 20

pokój 2/16, 2/18

Przesuń Usuń

katedra informatyki

tel. +48 71 333 11 23

pokój: 2/13

Przesuń Usuń

Katedra Turystyki i Rekreacji

tel.+48 71 333 11 31
tel.+48 71 333 11 28

pokój 2/10, 2/12

Przesuń Usuń

Projekt Twoja Opcja Kariery

Edyta Niemyjska
Kierownik Projektu

e-mail: edyta.niemyjska@handlowa.eu

Kamila Pihur
Doradca zawodowy

e-mail:kamila.pihur@handlowa.eu

Krzysztof Piłat
Doradca ds. przedsiębiorczości

e-mail:krzysztof.pilat@hanlowa.eu

tel.+48 71 333 11 03

Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

pokój 2/6

Przesuń Usuń

Dotacje i Projekty MNiSW

Edyta Niemyjska

e-mail: edyta.niemyjska@handlowa.eu

Przesuń Usuń

DoradcA Studenta Zagranicznego

Katarzyna Hajek [eng]

e-mail: katarzyna.hajek@handlowa.eu

tel. +48 601 156 595

 

Mykhailo Nyshpora [ru, uk]

e-mail: mykhailo.nyshpora@handlowa.eu

tel. +48 531 274 194