Dodaj
Tytuł sekcji
Przesuń Usuń

Rektor

dr Roman Fulneczek

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail roman.fulneczek@handlowa.eu

pokój 3/10

Przesuń Usuń

prorektor

dr Marta Drozdowska

tel. +48 71 333 11 16

e-mail marta.drozdowska@handlowa.eu

pokój 3/9

Przesuń Usuń

prorektor

dr inż. Tomasz Długosz 

tel. +48 71 333 11 20 

e-mail

tomasz.dlugosz.@handlowa.eu

Dyżur

środa 8:00-10:00

(istnieje możliwość spotkania w innym terminie, po wcześniejszym kontakcie email)

pokój 3/13

Przesuń Usuń

Dziekan

dr inż. Halina Węgrzyn

tel.+48 71 333 11 30
e-mail dziekan@handlowa.eu


Czw. 9:00-10:00
(istnieje możliwość spotkania w innym terminie, po wcześniejszym kontakcie email)

pokój 2/2

Przesuń Usuń

Rektorat

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail rektorat@handlowa.eu

pokój 3/8
Pon. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Dziekanat

Joanna Siwek

tel.+48 71 333 11 17
e-mail dziekanat@handlowa.eu
e-mail joanna.siwek@handlowa.eu

Aldona Sabiniarz

tel.+48 71 333 11 17
e-mail dziekanat@handlowa.eu
e-mail aldona.sabiniarz@handlowa.eu

pokój 2/1
Wt. — Czw. 9:00 — 13:00

Przesuń Usuń

Rekrutacja

Przesuń Usuń

Organizacja Zajęć Dydaktycznych

Anna Winiarska

tel.+48 71 333 11 14
e-mail anna.winiarska@handlowa.eu

pokój 2/9
Wt. — Czw. 12:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Kwestura

W dniach 20.09 - 26.09 kwestura jest nieczynna.

Justyna Kudyba

tel.+48 71 333 11 05
justyna.kudyba@handlowa.eu

pokój 3/11
Wt. — Pt. 10:00 — 14:00

Przesuń Usuń

Biblioteka

Anita Baraniecka-Kozakiewicz

tel.+48 71 333 11 10
e-mail biblioteka@handlowa.eu

pokój 0/19
Wt. — Czw. 8:00 — 16:00
Sb. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Dział Informatyki

Sergiusz Leśko

tel.+48 71 333 11 06
e-mail admin@handlowa.eu

pokój 0/24

Przesuń Usuń

Kadry

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
e-mail marta.kaczmarek@handlowa.eu

pokój 3/8
Pn. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Biuro Karier

Joanna Susmanek

Pracownik Biura Karier

e-mail biuro-karier@handlowa.eu

tel.+48 71 333 11 03
Katarzyna Androsz-Samol
Doradca zawodowy

tel.+48 71 333 11 03 

e-mail:

katarzyna.samol@handlowa.eu

Przemysław Żarnecki
Doradca ds. przedsiębiorczości

tel.+48 71 333 11 03

e-mail: 

przemyslaw.zarnecki@hanlowa.eu

pokój 2/4

tel.+48 71 333 11 03

Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

oraz w niektóre weekendy i indywidulanie

Znajdź nas na FB!

https://www.facebook.com/BiuroKarierWSH/

Przesuń Usuń

Biuro Współpracy z Zagranicą - Erasmus

dr Barbara Kobzarska-Bar

tel. +48 71 333 11 15

e-mail erasmus@handlowa.eu

pokój 2/18
Pn: 13.30 - 16:00
Wt, Śr: 10:00 - 13:00
Czw: 13:30 - 16:00

 

Przesuń Usuń

Biuro Współpracy z Zagranicą - Państwa Wschodnie

Julia Vakula

tel.+48 71 333 11 18
e-mail julia.vakula@handlowa.eu

pokój 1/3
Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Dyrektor Marketingu i Administracji

Katarzyna Gryboś-Noga
Dyrektor Marketingu i Administracji

e-mail:
katarzyna.grybos-noga@handlowa.eu

tel. +48 71 333 11 35
pokój 3/6

Przesuń Usuń

Marketing

Natalia Noczeń

tel.+48 71 333 11 32
e-mail natalia.noczen@handlowa.eu
e-mail marketing@handlowa.eu

pokój 3/7
Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Katedra Zarządzania

tel.+48 71 333 11 26
tel.+48 71 333 11 20

pokój 2/16, 2/18

Przesuń Usuń

Międzynarodowe Centrum Studiów Podyplomowych

dr Aneta Szymańska- Dyrektor Programu MBA

tel.+48 71 333 11 11
e-mail aneta.szymanska@handlowa.eu
pokój 3/4


Ireneusz Tarnowski - Dyrektor Studiów Podyplomowych

tel.+48 796 914  478
e-mail ireneusz.tarnowski@handlowa.eu
pokój 3/12

Dominika Turlej - Koordynator Studiów Podyplomowych i MBA

tel.+48 71 333 11 33
e-mail podyplomowe@handlowa.eu
pokój 2/1
Śr. — Pt. 8:30 — 16:30

Przesuń Usuń

Katedra Turystyki i Rekreacji

tel.+48 71 333 11 31
tel.+48 71 333 11 28

pokój 2/10, 2/12

Przesuń Usuń

Projekt Twoja Opcja Kariery

Dorota Gębaczyk
Kierownik Projektu

e-mail: dorota.gebaczyk@handlowa.eu

Katarzyna Androsz-Samol
Doradca zawodowy

e-mail:katarzyna.samol@handlowa.eu

Przemysław Żarnecki
Doradca ds. przedsiębiorczości

e-mail: 

przemyslaw.zarnecki@hanlowa.eu

tel.+48 71 333 11 03

pokój 2/4

Przesuń Usuń

Dotacje i Projekty MNiSW

Dorota Gębaczyk

e-mail: dorota.gebaczyk@handlowa.eu

Edyta Niemyjska-Czech

e-mail: 

edyta.niemyjska-czech@handlowa.eu

Przesuń Usuń

PROJEKTY: „MENADŻER NA STAŻU” i  „WROCŁAWSKA UCZELNIA PRZYSZŁOŚCI – KOMPLEKSOWY PROGRAM PODNIESIENIA JAKOŚCI ZARZĄDZANIA PROCESEM KSZTAŁCENIA I JAKOŚCI NAUCZANIA W WYŻSZEJ SZKOLE HANDLOWEJ WE WROCŁAWIU”

Marcin Szymkowiak

Kierownik Projektów

e-mail: marcin.szymkowiak@handlowa.eu

tel.:  +48 71 333 11 03

pokój 2/4