Studia magisterskie • Oferta edukacyjna - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

Studia magisterskie

Chcesz rozpocząć studia magisterskie we Wrocławiu? Posiadasz już dyplom licencjacki, inżynierski lub inny dyplom magisterski? Jeśli tak, to zapraszamy do kontynuowania edukacji - wybierz studia II stopnia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, gdzie ewoluujesz nie tylko jako biznesmen, ekonomista i marketingowiec, ale także jako wyjątkowa osobowość! Studia magisterskie we Wrocławiu to okazja do lepszego poznania siebie i rozwijania się pod wieloma aspektami.

Na naszej uczelni studia II stopnia prowadzone są zgodnie z programem umiejętnie opracowanym przez zespoły specjalistów. W WSH studia magisterskie realizowane są w trybie zaocznym oraz stacjonarnym, w języku polskim i angielskim.

Wierzymy, że praktyczne kształcenie przynosi najlepsze efekty, dlatego plan zajęć opiera się na: 

  • ok warsztaty
  • ok szkolenia
  • okcase studies
  • ok debaty
  • ok wymiany studenckie i profesorskie

 

Studia II stopnia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu obejmują kierunki, na których zajęcia prowadzą uznani eksperci (zarówno praktycy, jak i teoretycy). To właśnie pod ich okiem nabędziesz wielu nowych umiejętności i kompetencji. Rozwiniesz też te, które zdobyłeś już wcześniej na studiach licencjackich lub inżynierskich. 

 

Wybierz studia magisterskie w WSH we Wrocławiu

Każdego, kto wybiera studia drugiego stopnia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, traktujemy jak partnera. Widzimy go jako przyszłość dzisiejszej gospodarki, dostrzegamy i wykorzystujemy jego potencjał. Studenci kierunków II stopnia mogą liczyć na mobilizacje i indywidualne traktowanie. Absolwenci każdego kierunku magisterskiego na naszej uczelni, wykształcili w sobie zdolność do kreatywnego myślenia i pomysłowego rozwiązywania problemów. Potrafią operować podstawowymi oraz zaawansowanymi terminami z zakresu ekonomii i marketingu, a ponadto są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Wybierając studia magisterskie w Wyższej Szkole Handlowej, wielozadaniowość nie będzie Ci obca. Po ich ukończeniu będziesz także zaznajomiony z powszechnymi oraz nowatorskimi technologiami. Czeka Cię kariera zawodowa nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie całej Polski i poza jej granicami. Rzetelnie prowadzone studia II stopnia to dla Ciebie kontynuacja drogi akademickiej i ostatnia prosta przed drogą zawodową - pełną nowych celów i sukcesów. 

Kompleksowo wykształceni absolwenci studiów II stopnia w WSH we Wrocławiu, ruszają na rynek pracy i śmiało torują sobie satysfakcjonującą ścieżkę kariery. Nasze studia magisterskie to historie nowoczesnego biznesu - dołącz do grona osób, które dzięki swojej wiedzy, motywacji i umiejętnościom, będą miały realny wkład w zmianę rzeczywistości. Niezależnie od tego, czy wybierzesz studia stacjonarne czy zaoczne, możesz stać się liderem w swojej branży! 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert kierunków studiów i rozpoczęciu nowej drogi edukacyjnej! Studia magisterskie we Wrocławiu będą przygodą nie tylko intelektualną, ale i społeczną.