MBA

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy i zapisz się na studia MBA we wrocławskiej WSH

 

UWAGA!

W zależności od daty zgłoszenia oferujemy atrakcyjne zniżki na opłaty za studia magisterskie (dwuletnie) studia MBA oraz podyplomowe (roczne) studia MBA – sprawdź szczegóły w zakładce „Opłaty” na stronie studiów, które Cię interesują.

 

Studia MBA w WSH we Wrocławiu są dedykowane profesjonalistom oraz praktykom biznesu, którzy chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy, a także rozwinąć dotychczasowe umiejętności. Program zajęć przygotowano pod kątem współczesnej gospodarki, uwzględniając najnowsze technologie, tendencje czy trendy rynkowe. Oferta Wyższej Szkoły Handlowej obejmuje  500 godzin intensywnych oraz interaktywnych zajęć, które kształcą na wielu płaszczyznach.

Zajęcia są prowadzone w formie:

  • okciekawych wykładów i ćwiczeń,
  • okangażujących warsztatów,
  • okprekursorskich projektów,
  • okrzetelnych analiz biznesowych,
  • okpouczających spotkań z liderami rynku.

Zjazdy na studiach MBA w WSH we Wrocławiu odbywają się dwa razy w miesiącu, co umożliwia studentom rozwój zawodowy. Zdobytą podczas zajęć wiedzę mogą oni na bieżąco wykorzystywać w pracy.

MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu - zajęcia prowadzone przez najlepszych praktyków

We współpracy z naszym partnerem strategicznym - HHL Leipzig Graduate School of Management - powstał Program International MBA, prowadzony w całości w języku angielskim. HHL to najstarsza uczelnia o profilu biznesowym w Europie, a jej prestiż sięga daleko poza granice naszego kontynentu. Uczelnia ta zajmuje wysokie miejsca w rankingach (Financial Times Ranking - Top 5 in Germany, America Economia MBA Ranking - Top 3 in Germany, trendence Graduate Barometer - Favourite Business School in Germany) oraz posiada prestiżowe akredytacje AACSB, ACQUIN. Na bazie curriculum MBA realizowanego w HHL powstał nasz polski program MBA - Executive MBA, na którym zajęcia są prowadzone w 100% przez praktyków biznesu.

W ramach  studiów MBA we wrocławskiej WSH studenci poznają mechanizmy współczesnej, zachodniej gospodarki, która stawia przed nami coraz nowsze wyzwania. Program International MBA w języku angielskim jest dedykowany globalnym liderom, osobom gotowym do odnoszenia sukcesów na światową skalę. Executive MBA to wyzwanie dla najbardziej wymagających ludzi biznesu.

Studia podyplomowe MBA w WSH - najszybsza droga do sukcesu

Studia Master of Business Administration są honorowane jako jedne z najbardziej uznanych i prestiżowych kierunków biznesowych. Obecnie traktuje się je jako niezbędne dla tych, którzy chcą się piąć po szczeblach kariery. Studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to najszybsza i najlepsza droga do osiągnięcia najwyższych celów.

Studia Master of Business Administration to swego rodzaju inwestycja, której koszty bardzo szybko się zwracają.