Studia MBA • Oferta edukacyjna - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

Studia MBA

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy i zapisz się na studia MBA we wrocławskiej WSH

 

PROMOCJA!

5% rabatu na czesne przy zapisach do końca marca

Dotyczy wszystkich kierunków studiów MBA!

 

arrow  Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line, a skontaktujemy się z Tobą i doradzimy w wyborze studiów!

 

Master of Business Administration ( MBA ) to obecnie najbardziej prestiżowy i ceniony tytuł zawodowy w świecie biznesu. Daje on nieograniczone możliwości rozwoju osobistego, poszerzenia ścieżki kariery oraz wzmocnienia pozycji na rynku pracy, co przekłada się na wymierne rezultaty w postaci awansu i wyższego wynagrodzenia.

Naszym celem jest kształcenie efektywnych i odpowiedzialnych menedżerów i liderów, posiadających konkretne umiejętności i pewność siebie w zakresie zdobywania wysokich stanowisk kierowniczych i pełnienia przywódczej roli. Studia MBA w WSH dają absolwentom przewagę na konkurencyjnym rynku pracy poprzez usystematyzowanie wiedzy biznesowej i umożliwienie im zgłębienia najnowszych tajników globalnej gospodarki oraz kluczowych umiejętności menedżerskich, niezbędnych do kierowania przedsiębiorstwem lub własną działalnością gospodarczą. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi wykładowcami, przedstawicielami świata biznesu i nauki, specjalistami i praktykami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w różnych branżach i dziedzinach, także na arenie międzynarodowej.

 

W Rankingu PERSPEKTYW 2018 Program International MBA realizowany przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu zajął wysokie 14 miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 31 programów MBA oferowanych w Polsce). Co więcej, w opinii absolwentów nasz program zajął 8 miejsce w skali kraju! A w kategorii „kadra dydaktyczna” aż 7 miejsce!

Program MBA, który stworzyliśmy to całkowicie ekskluzywny produkt dostosowany do potrzeb współczesnych studentów i dynamicznie rozwijającej i zmieniającej się gospodarki. Oferujemy wiele godzin intensywnego i interaktywnego nauczania i praktyki, które zapewnią studentom gruntowną i całościowo usystematyzowaną wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Zjazdy na studiach MBA w WSH we Wrocławiu odbywają się dwa razy w miesiącu - w sobotę i w niedzielę - co umożliwia studentom połączenie nauki z pracą zawodowej i wykorzystywanie nabytej wiedzy na bieżąco.

Ukończenie renomowanego programu MBA pozwoli zdobyć Ci nowe umiejętności i kompetencje, wymienić poglądy i różnorodne doświadczenia z innymi studentami oraz zbudować sieć biznesowych i międzynarodowych kontaktów, które mogą stanowić nieocenioną wartość w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Zajęcia są prowadzone w formie:

ok ciekawych wykładów i ćwiczeń,

ok angażujących warsztatów,

ok prekursorskich projektów,

ok rzetelnych analiz biznesowych,

ok pouczających spotkań z liderami rynku.

 

Naszym studentom oferujemy dwuletnie studia magisterskie oraz roczne studia podyplomowe zwieńczone uzyskaniem dyplomu i/lub świadectwa ukończenia studiów podyplomowych MBA.

Szczegółowy opis studiów MBA znajdziesz w poniższych zakładkach.