Znamy Ulubionego Wykładowcę tego semestru! • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2021-02-23 11:33:56

Znamy Ulubionego Wykładowcę tego semestru!

Zaprosiliśmy Studentki i Studentów do tego, aby wskazali swojego Ulubionego Wykładowcę/Ulubioną Wykładowczynię tego semestru. Dziękujemy za wszystkie głosy, a poniżej wyniki!

 

Bardzo nas cieszy, że wśród Waszych Ulubionych znalazło się aż tylu naszych ekspertów. W sumie wskazaliście 30 wykładowczyń i wykładowców, których cenicie m.in. za profesjonalizm, podejście do studenta, uprzejmość, wyrozumiałość czy sposób prowadzenia zajęć.

 plabiscyt

Wiedza, pasja i legendarne już "Człowiekuuu!"

Najczęściej wskazywanym wykładowcą w tym semestrze był dr Dariusz Sochadoktor nauk społecznych. Adiunkt w WSH we Wrocławiu. Pełnomocnik Rektora ds. Interesariuszy Zewnętrznych.

Studenci docenili Pana Doktora za jego wiedzę, podejście do studentów, pasję z jaką prowadzi zajęcia, humor, kulturę osobistą, energię i werwę oraz za bycie pomocnym i inspirującym. Wskazali również charakterystyczne dla dr Sochy powiedzenia i anegdoty. 

 

cudzyslow Obszar roboczy 1

"Później będzie Pan mógł zabrać koleżankę na kawę i ciasto z kremem" i ciągły uśmiech na twarzy, zajęcia o wiele weselsze, człowiek się uśmiecha

 

cudzyslow Obszar roboczy 1

Damy radę, Człowieku!

 

cudzyslow Obszar roboczy 1

Panie, Pan to jest niezły agent!

  

cudzyslow Obszar roboczy 1

Szacuneczek!

 

Profesjonaliści, którzy lubią dzielić się widzą

Takich wykładowców i wykładowczyń w WSH we Wrocławiu nie brakuje! Kogo i za co jeszcze doceniają studenci? Drugie miejsce pod względem ilości oddanych głosów zajął pan Maciej Muras, który prowadzi zajęcia m.in. z Javy, Springa i ogólnie technologii webowych. Studenci doceniają jego sumienność, wspaniały kontakt, ocenianie wiedzy ogólnej, a nie definicji z google'a, przyjazne nastawienie i praktyczny charakter zajęć.

Na trzecim miejscu ex aequo uplasowali się dr Agnieszka Faron oraz dr Józef Puchalski. Dr Agnieszka Faron jest adiunktką w Katedrze Zarządzania oraz pełni funkcję Prodziekan do spraw studenckich. Została doceniona za bycie konkretną i uczciwą oraz zawsze gotową do pomocy. Studenci zwrócili również uwagę na to, że inspiruje do nauki i daje łatwe do zrozumienia przykłady.

 

cudzyslow Obszar roboczy 1

Najlepsza kobieta w swoim fachu

 

Dr Józef Puchalski jest wieloletnim wykładowcą akademickim - był promotorem ponad 200 prac dyplomowych. W WSH pełni również funkcję Pełnomocnika Rektora ds. Jakości Kształcenia. Studenci cenią jego ogromną wiedzę i profesjonalizm oraz pasję, którą wkłada w to, co robi. Poza tym dr Puchalski jest wyrozumiały i wykazuje dużą empatię w stosunku do studentów. Jest spokojny, opanowany i "najbardziej życiowy" - twierdzą studenci. Co jest charakterystyczne dla Pana Doktora? "Exel z formułami do wyliczania oceny".

 

Co doceniają studenci?

W głosowaniu w plebiscycie wzięło udział ponad 70 studentek i studentów. Zwracali oni uwagę przede wszystkim na praktyczny charakter przekazywanej wiedzy, miłe i uprzejme podejście do słuchaczy. Zaangażowanie i umiejętność dzielenia się ze studentami swoją pasją, Empatię, profesjonalizm i wysoki poziom kultury osobistej.

 

Dziękujemy za wszystkie głosy! Kolejny plebiscyt już w czerwcu!