Ucz się komunikacji i PR od najlepszych! Utytułowani eksperci w WSH we Wrocławiu • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2021-01-27 13:51:23

Ucz się komunikacji i PR od najlepszych! Utytułowani eksperci w WSH we Wrocławiu

Najbardziej utytułowani specjaliści od komunikacji i PR, prowadzący międzynarodowe projekty komunikacyjne związane z budowaniem i promowaniem produktów oraz najbardziej dochodowych branż w UE, będą dzielić się swoim know how ze studentami WSH!

Paulina Smaszcz W  branży komunikacji i public relations działa już od ponad 25 lat budując polskie i międzynarodowe projekty strategiczne. (PZU SA, RED BULL, ORANGE, MICROSOFT , ONET.pl, BAYER, CANAL+). Jako dyrektor komunikacji i PR razem ze swoimi zespołami była wielokrotnie nagradzana najbardziej prestiżowymi nagrodami w branży public relations. 

Jest specjalistką od sytuacji kryzysowych i budowania zespołów 360° public relations. Jest również konsultantem biznesowym i ekspertem ds. kapitału ludzkiego, szkoleniowcem i trenerem zmiany. 

Teraz będzie dzielić się swoją wiedzą ze studentami Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu tworząc specjalność: Digital media, e-PR, komunikacja wizualna w świecie 4D.  

 

Specjalność: Digital media, e-PR, komunikacja wizualna w świecie 4D.  

Tę specjalność będą mogli wybrać studenci kierunku Zarządzanie na studiach drugiego stopnia na trzecim semestrze studiów. W ramach przedmiotów specjalnościowych odbywać się będą zajęcia z: Personal Branding w digital future, E-PR, Digital Shapers i Digital Natives - komunikacja kontentowa, PR w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi, Strategia międzykulturowych projektów biznesowych, Design Thinking i Social Media i webdevelopment w działaniach PR.

 

Dlaczego warto wybrać akurat tę specjalność?

Zatrudniliśmy najbardziej utytułowanych specjalistów od komunikacji i PR prowadzących międzynarodowe projekty komunikacyjne związane z budowaniem i promowaniem produktów oraz najbardziej dochodowych branż w UE: branża technologiczna, branża rozrywkowa, branża seriali premium, branża sprzedaży on-line oraz branża digital i social media.

Eksperci biznesowi będą dzielić się ze studentami swoją wiedzą głównie poprzez warsztaty praktyczne i wiedzę zdobytą podczas swoich wieloletnich karier w międzynarodowych firmach, przechodząc przez wielostopniowe kariery.

Przekrój tematów oraz esencjonalność wiedzy i praktyk stanowią niepowtarzalny potencjał i kompendium wiedzy biznesowej, który  jest do osiągnięcia i zdobycia wyłącznie dzięki zaangażowaniu wykładających ekspertów i ich know how.

 

Dla kogo ta specjalność?

Dla każdego studenta, który wie, że podstawą do osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym jest zdobycie jak największej wiedzy z zakresu komunikacji. Komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych, personal brandingu, komunikacji produktu, branży, firmy, korporacji. 

Działania public relations  stały się najbardziej pożądane zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, w których znajomość wszystkich nowoczesnych narzędzi oraz umiejętność natychmiastowych, profesjonalnych reakcji biznesowych i budowania niepowtarzalnego kontentu, stały się wartością nadrzędną firm dbających o klientów, pracowników, przychód i wartości etyczne.

Jeśli chcesz być najlepszym specjalistą od działań komunikacyjnych i PR, tę wiedzę zdobędziesz tylko na tym kierunku pod okiem najlepszych ekspertów biznesowych.

  

Jaka kariera po studiach?

PR specialist, Communication Specialist, Content Manager, Digital Media Manager, PR ekspert, ePR ekspert, External Communication Specialist, Specjalista Komunikacji Wewnętrznej, Digital Content Specialist, PR & Communication Strategy Manager, Social Media Content Manager, Kierownik ds. Relacji Zewnętrznych, Specjalista ds. relacji z mediami, Rzecznik Prasowy, Account Agencji PR