Studenci WSH mogą korzystać z oprogramowania firmy JetBrains! • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2020-11-27 13:47:55

Studenci WSH mogą korzystać z oprogramowania firmy JetBrains!

Z radością informujemy, że jako Wyższa Szkoła Handlowa znaleźliśmy się na liście instytucji uprawnionych do używania licencji edukacyjnych na oprogramowanie firmy Jet Brains!

 

W ramach licencji edukacyjnej dostępne są m.in. zintegrowane środowiska programistyczne dla najważniejszych współczesnych języków programowania takich jak Python, C/C++, Java, JavaScript(ECMAScript), PHP, GO, SQL, Ruby. Z licencji edukacyjnej mogą skorzystać zarówno wykładowcy, jak i studenci Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Warunkiem jest podanie przy rejestracji adresu e-mailowego w domenie handlowa.eu (bądź poddomenie student.handlowa.eu). Licencja edukacyjna nie może być wykorzystywana do tworzenia oprogramowania do celów komercyjnych. Szczegółowe informacje jak uzyskać licencję znajdują się w przygotowanym przewodniku.

 

Dowiedz się więcej o JetBrains

 

W galerii znajdują się zdjęcia na temat dostępnych aplikacji, przykład jak wypełnić formularz rejestracyjny jako student oraz potwierdzenie dołączenia naszego wpisu do repozytorium. Poradnik do pobrania znajduje się poniżej.

 

POBIERZ PORADNIK