Śniadanie z Rektorem - cykliczne spotkania dla Studentów • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2021-01-20 09:46:44

Śniadanie z Rektorem - cykliczne spotkania dla Studentów

Specjalnie dla studentek i studentów WSH rozpoczynamy cykl spotkań pod nazwą „Śniadanie z Rektorem”. Zapisz się, zadaj pytanie i zjedz śniadanie w doborowym towarzystwie!

 

"Śniadanie z Rektorem" to projekt zakładający cykliczne spotkania Władz Uczelni ze Studentami. Wydarzenie będzie organizowane raz na kwartał i dedykowane poszczególnym kierunkom studiów. Pierwsze śniadanie miało się odbyć wiosną tego roku, niestety pandemia pokrzyżowała nasze plany, mówi dr Dariusz Socha, adiunkt i Pełnomocnik Rektora ds. interesariuszy zewnętrznych.

- Już na początku tego roku wszystko zostało zaplanowane i zorganizowane dla studentów kierunku Zarządzanie. Aby wszystko odbywało się w przyjemnej atmosferze, jak na dobre śniadanie przystało w naszym barze w Uczelni był już zamówiony poczęstunek i kawa dla uczestników. Niestety w ostatniej chwili, z powodu wybuchu pandemii wszystko zostało odwołane. Władze Uczelni podjęły jednak decyzję, że takie spotkania są bardzo ważne i zostaną zorganizowane, tylko w innej formie - dodaje dr Socha.

 

Śniadanie z Rektorem w wersji online

Spotkanie odbędzie się w formie online na platformie MS Teams. W pierwszej kolejności zaproszeni na nie zostaną studenci kierunku Turystyka i Rekreacja. Wszelkich informacji o zapisach udziela dr Dariusz Socha dariusz.socha@handlowa.eu. W treści należy podać swoje imię i nazwisko oraz zadać pytanie, na które odpowiedź chcielibyście uzyskać. Pierwsze śniadanie odbędzie się 29.01.2021 o godzinie 11.00

 

O czym rozmawiać przy śniadaniu?

Naszym cyklicznym spotkaniom w założeniach przyświecają trzy główne cele:

  1. Uzyskanie studenckich opinii nt. jakości zajęć i umiejętności dydaktycznych osób je prowadzących. Oceny wyrażane przez studentów służą monitorowaniu procesu kształcenia i mają inspirować nauczycieli akademickich do analizy i doskonalenia sposobu prowadzenia zajęć.

  2. Poznanie oczekiwań naszych studentów, tak aby dzięki kształceniu studentów na światowym poziomie, absolwenci WSH byli poszukiwanymi pracownikami, a ich aktualna wiedza oraz wysokie umiejętności praktyczne i interpersonalne potwierdzały prestiżowy charakter naszej Uczelni.

  3. Bliższe poznanie Rektora naszej uczelni, Jego dorobku naukowego, ciekawych informacji dotyczącej kariery zawodowej, ale także innych ważnych spraw, co najbardziej lubi jeść, jak wypoczywa, jakie ma hobby?

Zapraszamy na śniadanie!