[ODWOŁANE] Powtórka do matury z WSH we Wrocławiu • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2020-03-11 11:16:15

[ODWOŁANE] Powtórka do matury z WSH we Wrocławiu

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zajęcia z cyklu Powtórka do matury zostają odwołane.

------

Wszystkich tegorocznych maturzystów zapraszamy na cykl weekendowych spotkań pod hasłem: Powtórka do matury z WSH we Wrocławiu.

Powtórka do matury to sześć bezpłatnych weekendowych spotkań, podczas których będzie można usystematyzować wiedzę z zakresu:

  • języka polskiego

  • matematyki

  • geografii 

  • języka angielskiego

Każde ze spotkań to 4 godziny intensywnej powtórki potrzebnego na maturę materiału. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, w następujących terminach: 21-22 marca, 4-5 kwietnia, 25-26 kwietnia.  (Dokładny harmonogram zajęć zostanie przedstawimy wkrótce.)

Bezpłatna powtórka do matury w WSH we Wrocławiu

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: dariusz.socha@handlowa.eu w tytule e-maila: Powtórka do matury. W treści prosimy o wpisanie swojego imienia i nazwiska, szkoły, do której uczęszczasz oraz przedmiotu, z którego chciałabyś/chciałbyś zrobić powtórkę (język polski, matematyka, geografia lub język angielski).

Na każdy kurs obowiązują osobne zapisy. W przypadku wpisania w jednym e-mailu kilku kursów, brany będzie pod uwagę jedynie pierwszy wymieniony.

Ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Aby dany kurs mógł się odbyć, niezbędne jest zgłoszenie co najmniej 15 osób.

-----

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zajęcia z cyklu Powtórka do matury zostają odwołane.