Nasze programy MBA docenione przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej FORUM • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2020-12-07 10:12:21

Nasze programy MBA docenione przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej FORUM

Aż 4 Programy MBA realizowane w WSH uzyskały bardzo dobre nominacje w Ratingu Programów MBA, którego wyniki właśnie zostały ogłoszone podczas konferencji online prowadzonej przez organizatora ratingu - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej FORUM.

 

Oto wyniki klasyfikacji:

 

O Ratingu 

Rating Programów MBA SEM FORUM jest jednym z najdłużej prowadzonych i najbardziej prestiżowych zestawień programów MBA w Polsce. Ewaluacja programów prowadzona jest przez Zespół Ekspertów powołanych ze środowiska edukacji menedżerskiej, a rekomendowane oceny zatwierdzane są przez Kapitułę, składającą się z przedstawicieli świata akademickiego i biznesowego. System ratingowy uznawany jest za szczególnie adekwatny i sprzyjający sukcesywnemu podnoszeniu jakości i prestiżu programów MBA.

Rating Programów MBA organizowany corocznie przez SEM FORUM ma charakter środowiskowy. Jego celem jest wyróżnienie programów osiągających najwyższą krajową i międzynarodową rangę oraz programów, których kadra zarządzająca i dydaktyczna dąży do spełnienia satysfakcjonujących standardów. Udział w Ratingu Programów MBA wspiera rozwój programów MBA i prowadzących je szkół biznesu. W tym roku w Ratingu wzięło udział 28 programów MBA z całej Polski.