IHELPYOU - aplikacja do pomagania stworzona przez naszego wykładowcę i jego zespół • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

2020-03-19 08:46:20

IHELPYOU - aplikacja do pomagania stworzona przez naszego wykładowcę i jego zespół

Z nieukrywaną radością i zaszczytem  informujemy, iż nasz wykładowca na kierunku studiów podyplomowym Technik Programista - Programowanie dla nauczycieli, Pan Jakub Król stworzył, wraz ze swoim zespołem aplikację, która w czasie kwarantanny ma pomagać w czynnościach związanych z codziennym funkcjonowaniem osobom będącym w grupie najwyższego ryzyka. Jeżeli jesteście zainteresowani historią powstania tej wyjątkowej Apki:  https://ihelpyou.app , jako wstęp do kreatywnego świata programistów, zachęcamy do skorzystania z poniższych linków:

- Komputer Świat - https://www.komputerswiat.pl/…/polacy-stworzyli-spe…/4x8vl4p
- Dobre Programy - https://www.dobreprogramy.pl/IHELPYOU.app-czyli-aplikacja-d…
- Gazeta - https://next.gazeta.pl/…/7,173953,25793736,koronawirus-setk…
- Nowiny - https://www.nowiny.pl/…/162353-fala-dobroci-w-walce-z-koron…
- InfoGliwice - https://infogliwice.pl/koronawirus-aplikacja-dla-potrzebuj…/
- ANTYapps - https://antyapps.pl/ihelpyou/

Pani Basi Halskiej, opiekunowi kierunku podyplomowego Technik Programista - programowanie dla nauczycieli - życzymy natomiast dalszych niekończących się powodów do dumy.

Panie Jakubie wraz z całym zespołem WSH we Wrocławiu oraz Słuchaczami kierunku "Technik Programista- programowanie dla nauczycieli" życzymy wielu sukcesów. To zaszczyt współpracować z kimś z tak oddanym pasji, tak młodym, ale z tak dużym doświadczeniem i wiedzą, którą chętnie się dzieli w tak szczytny sposób.