Flash Mob jako zaliczenie? Takie rzeczy na WSH! • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2020-02-11 10:36:46

Flash Mob jako zaliczenie? Takie rzeczy na WSH!

Nietuzinkowy sposób zaliczenia przedmiotu zaproponował swoim studentom dr Marek Cieśliński prowadzący przedmiot Komunikacja Interpersonalna.

Studenci mieli stworzyć Flash Mob, czyli (cytując za Wikipedią) sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. Do zadania zaangażowano dwie grupy studentów: z kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Management.

 

Zobacz, jak im poszło!

 

 

"Jaki przedmiot, takie zaliczenie"

 

– Komunikacja interpersonalna to niełatwa sztuka – przyznaje dr Marek Cieśliński wykładowca przedmiotu Komunikacja Interpersonalna w WSH. – Zwłaszcza, gdy pracujemy w zespole. Studenci I roku Turystyki i Rekreacji podjęli  zadanie ambitne: w ciągu jednego semestru postanowili przełamać nieśmiałość, wzajemnie się poznać, uruchomić osobiste środki wyrazu (głosowe, ruchowe, mimiczne) i jeszcze do tego - zatańczyć. I to w grupie! Spisali się świetnie, ponieważ zaufali nauczycielowi oraz sobie nawzajem, Wykazali dyscyplinę (ćwiczenia choreograficzne prowadzili sami!) i wykonali sporą, systematyczną pracę. Udało się, choć na początku wcale nie byłem pewien, że tak się stanie. Brawo! – dodaje.

My również jesteśmy dumni. A Wam, jak się podoba? :)