Explain Everything - aplikacja naszego wykładowcy doceniona przez firmę Apple • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2020-12-08 08:59:43

Explain Everything - aplikacja naszego wykładowcy doceniona przez firmę Apple

Explain Everything Whiteboard to oficjalnie jedna z najlepszych aplikacji roku 2020 w kategorii Leading the Classroom. 

 

3 grudnia w Kalifornii w siedzibie Apple w Cupertino zostały ogłoszone wyniki nominacji na najlepsze aplikacje w Apple Store. Wśród najlepszych znalazła się aplikacja Explain Everything, której twórcą jest nasz wykładowca MBA – Bartosz Gonczarek! Aplikacja Explain Everything Whiteboard została doceniona przez Apple i zdobyła nagrodę App Store and Games Trend of the Year Award! Tim Cook – CEO firmy Apple osobiście pogratulował naszemu wykładowcy nagrody podczas rozmowy telefonicznej, a o sukcesie Explain Everything piszą media z całego świata.

 

Explain Everything Whiteboard jedną z najlepszych aplikacji roku 2020

Narzędzie zostało nagrodzone za pomoc w „przywracaniu zdalnych sal lekcyjnych do życia”. Explain Everything Inc (www.explaineverything.com) to oparta na współpracy platforma do nauki z wykorzystaniem „whiteboard” - tablicy do zdalnego nauczania. Firma została założona jako start-up w 2011 roku przez grupę innowatorów z myślą o ponownym odkryciu sposobu, w jaki ludzie się komunikują. Wśród nich jest dr Bartosz Gonczarek - przedsiębiorca roku i wykładowca Programów International MBA oraz Executive MBA w WSH.

Explain Everything to najszybciej rozwijająca się interaktywna platforma na rynku, która została doceniona za swoją doskonałość w dziedzinie edukacji przez kilkanaście organizacji, a teraz wyróżniona i nagrodzona przez giganta IT – koncern Apple. Cieszymy się ogromnie, że nasi studenci mają możliwość korzystania z tak doskonałego narzędzia, które niesamowicie uatrakcyjnia sposób zdobywania wiedzy i jest przełomową innowacją w komunikowaniu się w procesie edukacji.