Dlaczego PR i Komunikacja przeżywają renesans w dobie pandemii? [WEBINAR] • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw nam do siebie namiar – skontaktujemy się z Tobą!

Przejdź

2021-01-04 09:57:20

Dlaczego PR i Komunikacja przeżywają renesans w dobie pandemii? [WEBINAR]

Era pandemii, era niepokoju, chaosu, lęku, ograniczeń, wyłączna dostępność online, spowodowała, że wymagania komunikacyjne i działania public relations stały się szalenie ważne, a umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi stała się nieoceniona.

 

Pandemia zweryfikowała szczególnie umiejętności komunikacyjne kierowników, project managerów, headów osób zarządzających grupami pracowniczymi. Firmy prześcigają się w komunikowaniu swoich produktów, usług i chcą pokazać, że są najbardziej innowacyjni w swojej branży.

Niestety bez znajomości najnowszych narzędzi PR oraz zasad, jak działać szybko, reagować błyskawicznie i w dodatku być liderem innowacyjnych pomysłów, okazuje się bardzo trudne, jeśli nie ma odpowiedniej osoby na PRowym stanowisku.

 

Nowa specjalność dla Menedżerów nowej generacji

Z myślą o menedżerach nowej generacji uruchamiamy specjalność na kierunku Zarządzanie na studiach drugiego stopnia pn. Digital media, e-PR, komunikacja wizualna w świecie 4D!
Zdobędziesz tu wiedzę praktyczną by móc pracować natychmiast w różnych obszarach biznesu, kultury i show biznesu. Potrzebujesz praktyk z najlepszymi wykładowcami z branży komunikacyjnej i projektów z ekspertami biznesu.

 

Na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości odpowie Paulina Smaszcz 

Specjalnie dla Ciebie organizujemy LIVE, który poprowadzi Paulina Smaszcz - ekspertka w branży komunikacji i public relations. Od 25 lat buduje polskie i międzynarodowe projekty strategiczne. (PZU SA, RED BULL, ORANGE, MICROSOFT , ONET.pl, BAYER, CANAL+). Specjalistka od sytuacji kryzysowych i budowania zespołów 360° public relations. Jest również konsultantem biznesowym i ekspertem ds. kapitału ludzkiego, szkoleniowcem i trenerem zmiany.

Jako opiekun nowej specjalności i wykładowca WSH odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące nowoczesnych narzędzi PR!

 

Zapraszam do zadawania pytań! Na każde z nich odpowiemy podczas LIVE'a!

Pytania należy przesyłać na marketing@handlowa.eu w tytule maila wpisz: LIVE z Pauliną Smaszcz.

 

Szczegółowe informacje również na wydarzeniu na Facebooku