Aktualności i komunikaty

  • Komunikaty
  • Życie uczelni
  • Wszystkie
03/04/2020 E-booki w służbie nauki

IBUK Libra wspiera środowisko akademickie w czasie kwarantanny. Do końca kwietnia możesz czytać 20 metodologicznych e-booków od PWN.

Baner e booki w sluzbie 1200x637 0320 A v1
02/04/2020 Certyfikowane warsztaty i szkolenia on-line dla studentów WSH

Jeżeli jesteś studentem/studentką II i III roku studiów stacjonarnych I stopnia lub II roku studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych II stopnia, na kierunkach: Informatyka, Zarządzanie, Turystyka i Rekreacja, Finanse i Rachunkowość,...

warsztaty online
01/04/2020 Koronawirus - FAQ dla Studentów i Pracowników

  Gdzie mogę uzyskać informacje na temat bezpieczeństwa epidemiologicznego Uczelni? Pod adresem koronavirus@handlowa.

01/04/2020 Specjalny e-mail do kontaktu w sprawach związanych z koronawirusem

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa na terenie Uczelni, Władze Uczelni uruchomiły specjalny adres e-mail koronavirus@handlowa. eu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w sprawach związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym Uczelni.

01/04/2020 Koronawirus - najświeższe komunikaty

Specjalny adres e-mail w sprawach związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym Uczelni. Pod adresem koronavirus@handlowa.

wirus 565x278
25/03/2020 Nauka w domu - jak skorzystać z e-learningu?

Korzystanie z e-learningu nie jest trudne i nie wymaga dodatkowej pracy. O tym, z której platformy będziecie korzystać, zostaliście poinformowani przez wykładowców.

e learning
20/03/2020 Nauka on-line - tu znajdziesz sprawdzone źródła materiałów

W tej nietypowej sytuacji polecamy Wam korzystanie z internetowych źródeł różnego rodzaju lektur:Polona Polona to największa polska biblioteka cyfrowa, w której udostępniane są zdigitalizowane książki, czasopisma, grafiki, mapy, muzykalia, druki...

online
19/03/2020 Career EXPO - Daj się zatrudnić!

Zbliża się kolejna edycja największych wrocławskich targów pracy - Career EXPO. Już po raz drugi wydarzenie odbędzie się w formule dwudniowej, na Stadionie Wrocław.

18
19/03/2020 Apel Rektora - dr. Romana Fulneczek w związku z pandemią koronawirusa

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,zwracam się do Was w związku z epidemią Koronawirusa SARS-CoV-2 o całkowitą dojrzałość i odpowiedzialność. Solidaryzujmy się w tych trudnych chwilach. Pamiętajmy, jesteśmy jednością akademicką.

19/03/2020 IHELPYOU - aplikacja do pomagania stworzona przez naszego wykładowcę i jego zespół

Z nieukrywaną radością i zaszczytem  informujemy, iż nasz wykładowca na kierunku studiów podyplomowym Technik Programista - Programowanie dla nauczycieli, Pan Jakub Król stworzył, wraz ze swoim zespołem aplikację, która w...

ihelpyou app

1 2 3 4 5 ... 14