Ambasadorzy kariery • Biuro karier - WSH we Wrocławiu

Ambasadorzy kariery

Ambasadorzy Kariery to nasza grupa do zadań specjalnych, której celem jest wsparcie studentów WSH w rozwijaniu ścieżki kariery. Podczas indywidualnych konsultacji, warsztatów oraz spotkań w semestrze zimowym 2020 będą was informować o możliwościach zrealizowania praktyk studenckich, podjęcia pracy zawodowej, jak napisać dobre CV i przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.  

Zostali do tego specjalnie przeszkoleni - dlatego przekażą wam najbardziej aktualne informacje i wskazówki na temat rynku pracy i praktyk studenckich. Możecie się do nich zwracać z każdym nurtującym was pytaniem. Ambasadorzy Kariery WSH udzielają konsultacji w języku polskim, angielskim i ukraińskim.

23.01.2021 Ambasadorzy Kariery organizują Dni Kariery #WSHweWroclawiu - WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI!
 

Nasi doradcy

Asia

Hola! 

Jestem studentką drugiego roku Turystyki i rekreacji.

Moimi zadaniami jako Ambasadora Karier są między innymi:

  • tworzenie materiału do przewodników dla studentów w formie wideo,

  • prowadzenie konsultacji.

W wolnych chwilach czytam książki, słucham muzyki, a także piszę wiersze.

Kocham wraz z moim mężem chodzić po górach, moim marzeniem jest zamieszkać kiedyś w Zakopanem :)

Basia

Cześć!

Jestem studentką drugiego roku Turystyki i rekreacji.

Moimi zadaniami jako Ambasadora Karier są między innymi tworzenie materiału do przewodników dla studentów w formie wideo i prowadzenie konsultacji.

W wolnym czasie lubię rysować, tworzyć małe rzeźby, maskotki i robić zdjęcia. Oprócz tego sprawia mi przyjemność nauka angielskiego.

Ihor

Cześć, jestem Ihor!

Jestem studentem trzeciego roku na kierunku Turystyka i rekreacja.

Moimi zadaniami jako Ambasadora Karier są edycja przewodników dla studentów i prowadzenie konsultacji.

W wolnym czasie gram w piłkę nożną, lubię uprawiać sport, grać w gry komputerowe, zajmować się montażem wideo i rysować.

Nhung

Hello!

My name is Nhung Dinh and currently I’m in the second year of management.

As an ambassador I share my experiences and knowledge of finding jobs and internships in Wrocław as well as trying my best to help other students to find it themselves throughout some channels such as videos, consultations, etc... .

I enjoy playing ukulele in my free time along with drawing and painting because it helps me to relax after some stressful days. Cooking, riding bike, watching movies and playing football are included in my hobby list:))

Stanislav

Hello!

I am currently in my second year of a management course. As an ambassador I can help future applicants find answers to their questions regarding the university as well as help in matters outside the university.

On behalf of WSH I wish you all success in your studies, and I also hope that you will like Wroclaw.