Dodaj
Tytuł sekcji
Przesuń Usuń

Rektor

dr Irena Tomys

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail irena.tomys@handlowa.eu

pokój 3/10

Przesuń Usuń

Kanclerz

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12

pokój 3/9

Przesuń Usuń

Doradca założyciela/rektora

Artur Tomys

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail artur.tomys@handlowa.eu

pokój 3/14

Przesuń Usuń

Rektorat

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail rektorat@handlowa.eu

pokój 3/10
Pon. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Dziekan

dr inż. Halina Węgrzyn

tel.+48 71 333 11 30
e-mail dziekan@handlowa.eu

pokój 2/6

Przesuń Usuń

Dziekanat

Joanna Siwek
Ewa Węglewicz

tel.+48 71 333 11 17
e-mail dziekanat@handlowa.eu
e-mail joanna.siwek@handlowa.eu
e-mail ewa.weglewicz@handlowa.eu

pokój 1/1
Wt. — Czw. 9:00 — 13:00
Sb. 7:30 — 15:30

Przesuń Usuń

Rekrutacja

Dominika Wielocha

tel.+48 71 333 11 07
e-mail rekrutacja@handlowa.eu

Pon. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Organizacja Zajęć Dydaktycznych

Monika Kwil-Skrzypińska

tel.+48 71 333 11 14
e-mail dydaktyka@handlowa.eu
e-mail monika.kwil-skrzypinska@handlowa.eu

pokój 3/6
Pon. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Kwestura

tel.+48 71 333 11 04
e-mail windykator@handlowa.eu
e-mail stypendia@handlowa.eu

pokój 3/12
Wt. — Śr. 12:00 — 16:00
Czw. 8:00 — 12:00

Przesuń Usuń

Kwestor

Agnieszka Bigaj

tel.+48 71 333 11 05
e-mail agnieszka.bigaj@handlowa.eu

pokój 3/11
Wt. — Pt. 10:00 — 14:00

Przesuń Usuń

Biblioteka

Ewa Starobrzańska

tel.+48 71 333 11 10
e-mail biblioteka@handlowa.eu

pokój 0/19
Wt. — Czw. 9:00 — 17:00
Sb. 9:00 — 17:00

Przesuń Usuń

Dział Informatyki

Damian Osiński

tel.+48 71 333 11 06
e-mail admin@handlowa.eu
e-mail damian.osinski@handlowa.eu

pokój 0/24

Przesuń Usuń

W sprawach MSDN

Przesuń Usuń

Kadry

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
e-mail marta.kaczmarek@handlowa.eu

pokój 3/8
Pn. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Biuro Karier

Joanna Susmanek

tel.+48 71 333 11 08
e-mail biuro-karier@handlowa.eu

pokój 2/4
Pon. 13:30 — 17:00
Śr. — Czw. 10:00 — 15:00
Sob. 11:00 — 14:00

Przesuń Usuń

Biuro Współpracy z Zagranicą - Erasmus

Muhammadqosim Sharapov

tel.+48 71 333 11 15
e-mail erasmus@handlowa.eu

pokój 1/3
Pon. — Czw. 10:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Biuro Współpracy z Zagranicą - Państwa Wschodnie

Julia Vakula

tel.+48 71 333 11 18
e-mail julia.vakula@handlowa.eu

pokój 1/2
Pn. — Pt. 9:00 — 17:00

Przesuń Usuń

Marketing

Ilona Grzelińska
Patrycja Adamczyk

tel.+48 71 333 11 32
tel.+48 71 333 11 35
e-mail ilona.grzelinska@handlowa.eu
e-mail patrycja.adamczyk@handlowa.eu
e-mail marketing@handlowa.eu

pokój 3/7
Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Międzynarodowe Centrum Studiów Podyplomowych

dr Aneta Szymańska- Dyrektor Programu MBA
dr Dariusz Socha - Dyrektor Studiów Podyplomowych
Honorata Pasieczna

tel.+48 71 333 11 11
tel.+48 71 333 11 01
tel.+48 71 333 11 33
e-mail aneta.szymanska@handlowa.eu
e-mail dariusz.socha@handlowa.eu
e-mail podyplomowe@handlowa.eu

pokój 3/4, 1/8, 1/1
Śr. — Pt. 8:30 — 16:30

Przesuń Usuń

Katedra Zarządzania

tel.+48 71 333 11 26
tel.+48 71 333 11 20

pokój 2/16, 2/18

Przesuń Usuń

Katedra Nauk Społecznych

tel.+48 71 333 11 23
tel.+48 71 333 11 21

pokój 2/13, 2/15

Przesuń Usuń

Katedra Turystyki i Rekreacji

tel.+48 71 333 11 31
tel.+48 71 333 11 28

pokój 2/10, 2/12

Przesuń Usuń

Projekt Twoja Opcja Kariery

dr Małgorzata Madej
Justyna Kudyba
Paweł Zieliński

tel.+48 71 333 11 03

pokój 2/4